2014-03-04
    Ballkan Forum Email Chat Shqiptaret Gazeta Televizione Reklamat
    Banka Bursa Bashkia Kryeministra Instat Gjyqesori Millennium  
POLITIKA
Pozita
Opozita
Parlament
Presidence
Zgjedhjet
Politika e jashtme
KRONIKA
Lajmi i dites
Lajme nga rrethet
Prokukori
Gjykate
Policia
EKONOMI
Biznes
Finance
Investime
Bankat
SOCIALE
Bashkia
Shendetesi
Arsimi
Turizmi
Trotuar
Reportazhe
Personazh
KULTURE
Monumente
Muzika
Arti
Galeri
Kinema
Libri
BOTA
Emigrantet
Lajme nga rajoni
Lajme nga bota
Diplomaci
SPORTI
Sporte vendi
Sporte bote
Legjionarėt
**Gjermani 2006**
“Athina 2004”
OPINIONE
Analize
Koment
Opinion
Dosier
Speciale
Letrat e LexuesveShendetesiShendetesiShendetesi
Ballkan.com | Shendetesi

»Simptomat e hemorroideve, ku dallohen nga ēarjet anale (08/02/2014)

»Hemorroidet si trajtohen nė kushtet e shtėpisė (08/02/2014)

»Gastrohepatologia (14/12/2013)
Trajtimi ėshtė i gjatė dhe i kushtueshėm. Nuk rimbursohet nė kėtė diagnozė

»Shkatėrro myku, infeksionin e heshtur, vrasėsin e trupit (14/12/2013)

»Infertiliteti, kur gratė dhe burrat rrezikojnė tė mos kenė fėmijė (14/12/2013)

» Mjekimi i otiteve parandalon ēarjen e daulles sė veshit dhe rėnien e dėgjimit (07/12/2013)

» Studim mbi vlerat kuruese tė agjėrimit (07/12/2013)

» Tė shėrohesh pėrmes agjėrimit dhe kreshmės (07/12/2013)

»Alzhejmer, suplementet kundėr degjenerimit tė trurit (02/12/2013)

»Shmang formimin e gurėve nė tėmth me ndihmėn e natyrės (02/12/2013)

Page: « paraardhese1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 pasardhese »

Faqe 1 nga 21


  KERKO TEK BALLKAN

POLITIKA

RTSH, Komisioni i Medias bllokon procesin, nė pritje tė njė marrėveshje


Ministria e Bujqėsisė: Karburant me ēmim 100 lekė litri pėr fermerėt


Basha: Opozita do jetė e pranishme nė kuvend


Spiropali: U arkėtuan 10 miliard e 177 milionė lekė


Ligjet, seancė dėgjimore pėr trajtimin e tė burgosurveKoment

Dėmton politika e keqe pa emėrues tė pėrbashkėt


I tillė ishte Azem Hajdari


Tė hiqet imuniteti ligjor pėr njerėzit e zgjedhur nė pushtet!


FATI , PĖR FATZINJTĖ...


Korrupsioni ėshtė rreziku i njė shoqėrie pėr dėshtim!KRONIKA

Arrestohet grupi kriminal, 13 nė pranga, 2 nė kėrkim


Gjyqi ndaj meje i montuar pėr qėllime politike, tė pushohet


Gėrdeci, lirohet Ylli Pinari ishte dėnuar me 15 vite burg


Tiranė, eksploziv banesės sė biznesmenit, plagoset njė vajzė


Kapen me 450 kg drogė, nė pranga 2 persona


2001-2004 Ballkan.com
Te gjitha te drejtat e rezervuara "Ferano Group" Sh.p.k
Programuar nga Shqiperia.Com
Adresa e Redaksisë:
Rruga e Durresit, Nr 61, Tirane, Shqiperi
Tel / Fax: +355 4 229 954